• Новак
Држач За Свеќи Тркалезен Златен Железен Свеќник Маса Десктоп Свеќа Стојат Дома Свадба Партија Украс

Држач За Свеќи Тркалезен Златен Железен Свеќник Маса Десктоп Свеќа Стојат Дома Свадба Партија Украс

Rating 
DEN 367.68

Достапност
Производот е достапен

Овој тркалезен држач за свеќи е дизајниран со послужавник, без блок за светло за свеќи.Држач за свеќи изработен од железо, е отпорен на пламен, отпорен на топлина, издржлив е и долготраен.Штандот за свеќи е убав Домашен Декор на вашата маса, дизајн на 3 нозе, стабилен и не е лесно да се преврти.Можете да го користите држачот за држење свеќа, така што стопениот восок нема да тече надолу на вашата работна површина.Држачот за свеќи е лесен и компактен, погоден за користење дома, СПА, ресторан и многу повеќе.Спецификација : Материјал : Железо.Боја : Златна.Големина : 7х4, 5см.Може да има малку нарушувања на бојата поради различните резолуции на компјутерот.Може да има мали грешки поради различното мерење на рацете.1 * држач За Свеќи. Тркалезниот држач за свеќи е мини и пренослив, изработен од железен материјал, не е лесен за ' рѓа и издржлив. Декоративниот железен свеќник е дарежлив и елегантен, отпорен на ' рѓа, одличен централен украс за дома. Свеќата е златна и со гроздобер изглед, геометриска тркалезна форма, карактеристики 3 нозе дизајн, постабилен.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката