• Новак
Глобус Електричен Џексон 5-Лесно Масло Нанесуваат Бронза И Антички Месинг Линеарен Приврзок, 64934

Глобус Електричен Џексон 5-Лесно Масло Нанесуваат Бронза И Антички Месинг Линеарен Приврзок, 64934

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Колекцијата Санса Од Глоуб Електрик има правоаголен геометриски дизајн на кафез за да донесе модерен елемент од средината на векот во вашиот дом, додавајќи текстура и стил. Овој 6-Лесен Лустер е едноставно прекрасен и со темна бронзена боја совршено нагласена со месинг приклучоци, можете да ја поставите оваа светлина насекаде каде што ви треба храбар изјава парче. Додадете гроздобер сијалица Во Стилот На Свеќа Едисон за неверојатен гроздобер изглед или модернизирајте ја светлината со светилки во форма На цевка или мали светилки со тркалезна форма. Опциите се бесконечни! ГРОЗДОБЕР ИНСПИРИРАН : обликуван по осветлување инспирирано од гроздобер индустрискиот приврзок е совршен за внесување индустриски изглед на почетокот на векот во која било област. ПРИЛАГОДЛИВ : прилагодливата висечка шипка ви овозможува да го прилагодите прицврстувачот според вашите потреби за осветлување и посакуваниот изглед. ЗАТЕМНЕТ : целосно затемнет со компатибилен прекинувач за затемнување за да се создаде совршена атмосфера (прекинувач за затемнување што се продава одделно). ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА : го вклучува целиот хардвер за монтирање и плоча за монтирање на крошна за брза и лесна инсталација - може да се инсталира на наклонет или засводен таван. БАРАЊА ЗА СИЈАЛИЦА : 5x E26/Средна Основа 60 W Светилки (се продаваат одделно). ПРЕДЛОЖЕНИ СВЕТИЛКИ : гроздобер сијалицата Едисон прикажана на пакувањето Е Производ# 01321; алтернатива НА ГРОЗДОБЕР ЛЕР Е Производ# 73193; Сменете ја сијалицата, променете го изгледот со Производот# 73192.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката