• Новак
Мејбелин Сон Мат Мус Фондацијата Шминка За Сите Кожата, Тофи, 0. оз

Мејбелин Сон Мат Мус Фондацијата Шминка За Сите Кожата, Тофи, 0. оз

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Мејбелин Сон Мат Мус Фондацијата Шминка За Сите Кожата, Тофи, Исклучиво ултра-матирање прашоци и кислород шлаг во мус основа формула Носи воздух-светлина совршенство на Мат Мешавини беспрекорно за беспрекорна завршница која не изгледа рамен Или креда Медиум до целосна покриеност до 16 часа оваа основа карактеристики ексклузивни ултра-матирање прашоци кои се лизга рамномерно на кожата за беспрекорен, мек фокус мат финиш. Тестиран дерматолог. Тестирана алергија. Некомедогени. Погоден за сите типови кожа. Погоден за чувствителна кожа. Пакувањето Може Да Варира Мејбелин Сон Мат Мус Основа Шминка За Сите Кожата, Тофи, 0.64 мл Исклучиво ултра-матирање прашоци и кислород шлаг во мус основа формула. Носи совршенство на воздухот во мат. Беспрекорно се вклопува за беспрекорна завршница што не изгледа рамно или креда. Средно до целосно покривање до 16 часа. Погоден за чувствителна кожа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката