• Новак
Тениско Здолниште Фесфесфес За Жени Цветно Печатено Анти-Ѕиркање Во Шорцеви Здолништа Брзо Суво Трчање Фитнес Здолништа Лажни Две Здолништа

Тениско Здолниште Фесфесфес За Жени Цветно Печатено Анти-Ѕиркање Во Шорцеви Здолништа Брзо Суво Трчање Фитнес Здолништа Лажни

Rating 
DEN 159.84

Достапност
Производот е достапен

Фесфесфес Тениско Здолниште За Жени Цветни Печатени Анти-Ѕиркање 2 во 1 Шорцеви Здолништа Брзо Суво Трчање Фитнес Здолништа Лажни Дводелни Здолништа Жени 2 Во 1 Шорцеви За Трчање Лежерни Летни Атлетски Тренинзи Моторџиски Шорцеви Со Висок Струк Јога Тениски Здолништа Шорцеви Големина : И Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Должина : 33.5 см/13.19 "Половината : 64см/25.20 " Колк : 87см/34.25". Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Должина : 35см/13.78 "Половината : 68см/26.77 " Колк : 92см/36.22". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Должина : 36.5 см/14.37 "Половината : 72см/28.35 " Колк : 97см/38.19". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Должина : 38см/14.96 "Половината : 76см/29.92 " Колк : 102см/40.16". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Должина : 39,5 см/15,55 "Половината : 81см/31,89 " Колк : 109см/42,91". моторџиски шорцеви за жени со висок струк. пижами шорцеви за жени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката