• Новак
Беј стаорец мами, битка 1,5, Блугил

Беј стаорец мами, битка 1,5, Блугил

Rating 
DEN 351.20

Достапност
Производот е достапен

Bay Rat Lures Battle 1.5 е сопствен квалитет, рачно насликана, лебдечка, квадратна сметка, Crankbait. Bay Rat Lures Battle 1.5 е исклучително разноврсна плоштад Бил Кранбајт. Bay Rat Lures Battle 1.5 има акција, издржливост и изглед на живот, што е потребно за да се фати широк спектар на видови риби. Битката 1.5 не е само бас мами. Овој квадратен Бил Кранбајт фаќа сè, од бас, валли, саугер, штука, муски, лак, крцка, пастрмка и скоро сè помеѓу нив. Bay Rat Lures Battle 1.5, исто така, работи добро за најразлични видови на крајбрежје и прицврстувачи. Посебна грижа се водеше при дизајнирање на поставувањето на куката за стомакот на Bay Rat Make Battle 1.5 за да не се затегне со задната кука или сметката. Беј стаорецот ја привлекува битката 1,5 отклонува високо од тврдото покритие создавајќи неправилно дејство. Дизајнот на тежина напред и вратоврската за заклучување на дуото за заклучување обезбедува оптимална акција. Најавена со прилагодено квалитетно рачно. Лебдечки. Должина : 2½ ”. Тежина : 7/16 мл. Длабочина на трчање : 3 - 6 '. Ултра реална шема на бои на HD. #4 куки со високи високи. Тивок. Прстени од не'рѓосувачки челик и жични очи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката