• Новак
Есенцијално Куќиште Торба За Масло Патување Носење Масла За Шишиња За Складирање Бо Организатор Држач Тестери Модел Лак За Нокти Мали

Есенцијално Куќиште Торба За Масло Патување Носење Масла За Шишиња За Складирање Бо Организатор Држач Тестери Модел Лак За Нокти

Rating 
DEN 943.84

Достапност
Производот е достапен

Опис. Ова е вреќа за складирање на одделот наменета за есенцијално масло. Изработен од извонредна изработка и врвен материјал, има одлична издржливост и практичност. Ова е одлична торба за складирање шишиња со есенцијално масло што ќе ви донесе добро искуство. Карактеристики. - Материјал : ЕВА. - Користете премиум и издржлив материјал ЕВА направен, не е лесен за носење и оштетување. - Можете да го ставите во вашиот багаж лесно, многу пренослив и лесен за употреба. - Внатрешната структура може да го минимизира абењето на додатоците, а ткаенината е силна и издржлива. - Дизајн на патент, лесен за чување и вадење, заштедете напор кога користите силен и издржлив патент. - Дизајнот на одделот ве тера лесно и удобно да управувате со шишето со есенцијално масло. Користете премиум и издржлив материјал ЕВА направен, не е лесен за носење и оштетување. Можете да го ставите во вашиот багаж лесно, многу пренослив и лесен за употреба. Внатрешната структура може да го минимизира абењето на додатоците, а ткаенината е силна и издржлива. Дизајн на патент, лесен за чување и вадење, заштедете напор кога користите силен и издржлив патент. Дизајнот на одделот ве тера лесно и удобно да управувате со шишето со есенцијално масло.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката