• Новак
Жените Стерлинг Сребро . Кристално Чиста Кубна Цирконија ЦЗ Блескави Класичен Плоштад Со Принцеза Симулирани Обетки Со Дијамантски Обетки , Свадба, Свршувачка, Год

Жените Стерлинг Сребро . Кристално Чиста Кубна Цирконија ЦЗ Блескави Класичен Плоштад Со Принцеза Симулирани Обетки Со Дијамантски

Rating 
DEN 351.84

Достапност
Производот е достапен

ПРЕКРАСНИ СЕКОЈДНЕВНИ ОБЕТКИ и Класични Столпчиња Што И Се Потребни На Секоја Девојка во Нивната Кутија За Накит. Нашите Кубни Цирконски Обетки Се Направени за Вас. Можете Да Спиете, Туширате, Трчате, Буквално Ништо. Вашите Столпчиња Никогаш нема да Паднат или Да Ја Претворат Бојата. Уште Поважно, Тие Остануваат. Никогаш Не Треба Да Се Грижите. Едноставно, Елегантно, Секојдневно Носењена НОВ СЛОЈ НА САМОДОВЕРБА ✦ Изгледа Прекрасно и Се Чувствува Одлично на Вашите Уши. Џез Тоа На Вашиот Ноќ Надвор Или Да Ги Носат Повик Во текот на Денот. Едноставно Е, Лесно и Ја Комплиментира Вашата Облека Дење или Ноќе. Секој Ужива Во Некои Свежи Комплименти, Нели? Тие Се Убави, Сјајни и Неверојатни За Гледање. Само Фрлете Ги И Подготвени Сте да одите во ПРЕМИУМ КУБНА ЦИРКОНИЈА ЦЗУ Неверојатна Брилијантност што Го Привлекува Сечие Око. Нашите Кубни Цирконски Камења се Исклучителни. Тие Блескаат Како Вистински Дијаманти и Ве Спречуваат да Се Скршите. Тие се Совршена Алтернатива На Вистинските Дијаманти, Особено кога Патувате. Останете Остри Без Да Ја Скршите Банката. Овие Столпчиња Изгледаат Како Милион долари✦ 100% ВИСТИНСКО СРЕБРО вашите Уши Никогаш Нема Да Станат Зелени. Нашите Обетки со Обетки Се Хипоалергични & "925" Печат За Автентичност. Безбедно За Мало Дете, Дете, Тинејџер, Постари Лица и СЕКАКО ЗА вас. Никогаш не Треба Да Ги Соблекувате. Ова се Вистинско Сребро, Токму Она што Ви Треба ПРОБАЈТЕ ГИ 30 ДЕНА Дали го Сакате Или Ќе Ви Го Купиме Назад. Токму Како Што Е Опишано. Изберете Ја Вашата Големина, Додадете Во Кошничка, Исходот. Љубов-тоа или Враќање-тоа. БЕЗ Поставени Прашања Информации За Производот• Чисто 925 Сребро• Кристално Чисти ЦЗ Камења• Вистински Дијамантски Изглед• Удобен За Носење• Врвен Квалитет• Безбедни Камења• Блескави• Без Никел• .925 Печат• Пакувањето За Подароци Вклучуваше Информации За Камен• Сечење Камен : Тркалезно Сечење• Боја На Камен : Д-Е (Јасно)• Поставување Камен : 4-Круг• Форма На Камен : Тркалезна Направете Модна Изјава без Дополнителни Трошоци. Следното Ниво Накит Стерлинг сребро Е Загарантирана Врвен Квалитет И Автентичност. Само Вистинскиот Допир.Нега на накит : може да го исчистите производот со малку вода и неабразивна крпа. Никогаш не изложувајте позлатен накит на хемикалии. Не користете средства за чистење накит бидејќи се базирани на хемикалии и не се направени за позлатен накит. За безбедно чување, чувајте го накитот складиран на ладно и суво место.Контакт и Поддршка : за прашања или прашања за некој од нашите производи, или едноставно за нарачката што сте ја направиле, слободно контактирајте не преку системот за пораки на с. Ние сме тука да ви помогнеме : ) Чисто 925 Сребро. Кристално Јасно ЦЗ Камења. Вистински Дијамантски Изглед. Врвен Квалитет. Хипоалергично.925 Печат. Вклучено Пакување За Подароци.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката