• Новак
Примарно Злато Каратно Розово Злато Половина Тркалезна Лента Големина 10

Примарно Злато Каратно Розово Злато Половина Тркалезна Лента Големина 10

Rating 
DEN 12956.80

Достапност
Производот е достапен

Бидете благословени што ја имате оваа 10 каратна розово златна лента за вашата свадба. Оваа полукружна лента има брилијантна полирана завршница за вечен сјај и доаѓа во големина на прст 8. Ширината на бендот е 2мм. 10 Каратно Розово Злато, Полиран.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката