• Новак
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Лесна Удобност Одговара На Големината На Бендот 14

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Лесна Удобност Одговара На Големината На Бендот 14

Rating 
DEN 2815.20

Достапност
Производот е достапен

Кажете "јас правам" со овој едноставен, но елегантен свадбен бенд, изречен во 14 каратно жолто злато. Оваа лесна лесна лента за удобност од 3 мм сигурно ќе додаде елемент на возбуда на вашиот прст и ќе дојде во големина на прст 14. Метална Тежина : 2,98 грама. Накит Тип : Парична Казна. Прстен Стил : Свадба Бенд. Пол : Унисекс. Метал : Злато. Златен Карат : 14 Карат. Метална Боја : Жолта. Бенд Ширина : 3мм. Прстен Големина : 14. Дебелина од 1,41 мм. Удобност Одговара. Лесен. Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци. Земја на Потекло : Сад. Накит Тип : Парична Казна. Прстен Стил : Рамен Свадба Бенд. Пол : Унисекс. Чекор Работ.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката