• Новак
Версаче Три Долна Облека Ниски Гаќи Унисекс

Версаче Три Долна Облека Ниски Гаќи Унисекс

Rating 
DEN 1268.80

Достапност
Производот е достапен

Гаќи за долна облека версаче изработени од памук што се протега. Еластична половината со жакард букви логото. Пакетот содржи три идентични долна облека. Материјал : 94% СО 6% SK ШКУ : 231417УМУ000002-а3197 висина на Торба : 0баг должина : 0баг длабочина : 0 Добредојдовте во официјалната Продавница ЗА ЛУОЗОФИЈА!ЛУОЗОФИЈАТА е компанија за препродажба на луксузни брендови основана во Сан Диего, КАЛИФОРНИЈА од 2016 година. Сите наши производи се увезуваат Од Италија и се продаваат во САД.Ние се потрудиме да обезбедиме висока мода, луксузни предмети по пристапни цени. Ние гарантираме дека сите наши производи се 100% автентични. Купувајте со нас и ќе заборавите на купувањето во продавниците за стоки или брендови. Нашите цени лесно ќе ги победат нивните цени. Версаче Три-Пакет Долна Облека Ниски Гаќи Унисекс.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката