• Новак
Тебру Сам Инсталација Кутија За Складирање Батерии, Мобилна Кутија За Напојување, За Брзо Полнење На Мобилниот Телефон

Тебру Сам Инсталација Кутија За Складирање Батерии, Мобилна Кутија За Напојување, За Брзо Полнење На Мобилниот Телефон

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Функција : 1. Изработен од висококвалитетен АБС материјал, цврст, издржлив и долг работен век.2. Фина изработка, самостојна инсталација, уживајте во забавата НА DIY.3. Ги поддржува сите модели на мобилен телефон за полнење.4. Мала големина и лесна, лесна за носење и складирање, погодна за употреба.5. Професионално производство, стабилни карактеристики и висока сигурност.Спецификација : Состојба : 100% Бренд Новитем Тип : Мобилна Моќност Кутија Материјал : Абсопционална Боја : Црна, Бела Батерија Модел : 18650 (Не Е Вклучен)Може Да Инсталира Ќелија На Батеријата : 4 тежина : Прибл. 88ГАНИ USB портата може да поддржува брзо полнење, кога користите два или повеќе приклучоци во исто време, поддржете 5vquick спецификации за брзо полнењеинтегриран QC2.0/QC3.0 излез протокол за брзо полнењеинтегриран Протокол За Брзо Полнење Со Висок напон Влез/излез протокол за брзо полнење интегрирајте AFC (Протокол За Брзо Полнење) влез/излез протокол за брзо полнење интегрирајте sfcp (протокол ЗА БРЗО полнење) влез/излез протокол за брзо полнење интегриран mtk pe+ 1.1 9 v / 2.0 A; 12 V / 1.5 список на пакети : 1 xmobile power box1 X сечило за раздвојување1 X Комплет За Додатоци Професионално Производство, стабилни карактеристики и висока сигурност. Изработен од висококвалитетен АБС материјал, цврст, издржлив и долг работен век. Мала големина и лесна, лесна за носење и складирање, погодна за употреба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката