• Новак
Мир Фрејз Кујна Хартија Штанд Бела Бранс РГ-0216

Мир Фрејз Кујна Хартија Штанд Бела Бранс РГ-0216

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Големина прибл. : 470 х 270 х 115 мм;Тежина прибл : 750гр;Тело : Алуминиумска Легура, Внатрешна Површина : Обработка На Флуорска Смола, Надворешна Површина : Печена Завршница, Дното : Нерѓосувачки Челик, Рачка : Фенолна Смола, Крајно Капаче : Алуминиумско Леење;Кина. Ве молиме имајте предвид дека некои од моделите се направени исклучиво За Јапонскиот пазар, па оттука спецификациите и јазикот на интерфејсот се На Јапонски И не можат да се сменат на друг јазик. Исто така, напонот е усвоен За Јапонски стандард ~ 100 V. ## За нас. сакате.ип Ад (групна компанија На Јаху Јапонија), водечки прекуграничен е-трговец на сите Видови Јапонски производи. Ние ги снабдуваме сите производи од официјални дистрибутери или производители]. ## Информации За Испорака Во Странство. Бидејќи ова е производ за испорака во странство, може да потрае до 2~5 работни дена за да се испрати. Сепак, може да има мало одложување во зависност од локалниот статус на испорака и царинските процедури. ## Гаранција. Бидејќи овој производ е произведен За Јапонски пазар, гаранцијата не е поддржана во вашата земја. ## Напон. За електронска опрема, се препорачува да се користи трансформатор за секој случај. Тоа е затоа што електронската опрема За Јапонија е дизајнирана да се користи НА 100 V. (некои производи се глобално компатибилни.) Мир Fraise Кујна Хартија Стојат Бела Бранс RG-0216.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката