• Новак
Малин ЦСР10 - Бк Ајкула Риг СС Ј-Кука 12 Сс Бк Најлон Обложени

Малин ЦСР10 - Бк Ајкула Риг СС Ј-Кука 12 Сс Бк Најлон Обложени

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Спин како пеперутка, убод како пчела! Единствена поликарбонат сечилото На Нортленд Пеперутка Ножот Супер Смрт Опрема врти до штрајкови со максимална блиц и вибрации. 60" снел. Премиум Супер Смрт кука. Малин ЦСР10 - Бк Ајкула Риг СС 10/0 Ј-Кука 12' сс 7х7 Бк Најлон Обложени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката