• Новак
Кабина Филтер За Воздух Одговара изберете: 2007-ХОНДА ФИТ, 2013-СУБАРУ БРЗ

Кабина Филтер За Воздух Одговара изберете: 2007-ХОНДА ФИТ, 2013-СУБАРУ БРЗ

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Атп Премиум Филтрите За Воздух Во Кабината Активирани Со Јаглерод нудат највисоко ниво на заштита. Надворешниот воздух што тече низ отворите често содржи нечистотии, па дури и непријатни мириси (како дизел гасови). Атп Премиум Филтерот има статичко електрично полнење кое ги заробува честичките пред да влезат во патничкиот простор. Активираниот јаглерод потоа апсорбира непријатни мириси што резултира со почист воздух за вас и вашето семејство. Филтер За Воздух Во Кабината.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката