• Новак
Апепал Лажни крв гел цевка хорор фенси фустан костим ноќта на Вештерките партија алатка 60мл

Апепал Лажни крв гел цевка хорор фенси фустан костим ноќта на Вештерките партија алатка 60мл

Rating 
DEN 175.84

Достапност
Производот е достапен

Лажни Крв Гел Цевка Хорор фенси фустан Костим Ноќта На Вештерките Партија Шега Црвена Патарина Спецификации : Се Одликува со неверојатно крвно црвена боја која изгледа и се допаѓа вистинската работа.Брзо исчистете, а не да ја обоите кожата и да ја измиете толку лесно како што продолжува со сапун и вода.Пресоздадете ужасна сцена истурајќи ја нашата лажна крв низ себе, вашиот костим и сценографијата за празнични прослави На Ноќта на Вештерките, морничави опседнати куќи и многу повеќе.Тип : Лажен Крвен Материјал : Пластика Капацитет : 30мл, 60мл, 100мл (Опционално)Рок На Траење : 6мкарактеристики : Лесен За Чистење, Симулација, Забава За Ноќта На Вештерките Пропс30мл Висина На Шишето : 10см/3,94" (Прибл.) 60мл Висина На Шишето : 13см/5.12 " (Прибл .) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 Шише Лажни Крв Апепал Лажни крв гел цевка хорор фенси фустан костим ноќта на Вештерките партија алатка 60мл. Висок Квалитет, Лесен и Лесен за употреба.Сесрдно да ве направиме задоволни производи е нашата цел, ви благодариме за купувањето и имајте среќен ден. Поради слабата светлина и екранот, ќе има малку грешка, ви благодариме за разбирањето.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката