• Новак
Машки Свечен Бизнис Секојдневен Фустан Елек Костум Тенок Фит Смокинг Елек Палто Сива М

Машки Свечен Бизнис Секојдневен Фустан Елек Костум Тенок Фит Смокинг Елек Палто Сива М

Rating 
DEN 238.24

Достапност
Производот е достапен

Ве молиме изберете 1-2 поголема големина од вообичаеното.*Големина На ознака : M ~ 3 XL, големината на ознаката Е азиска големина, малку помала од големината НА САД/AU/ЕУ. Ве молиме проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат.Табела со големини (1 инч=2,54 см)Ознака Size MLXL2 XL3 XLLengthcm58/6559/66.560/6861/6961/69inch22.8/25.623.2/26.223.6/26.824.0/27.224.0/27.2 Bustcm909498102106inch35.437.038.640.241.7 Waistcm84889296100inch33.134.636.237.839.4 Измерено пред да се истегне, познато како Поставени Рамни Податоци, ве Молиме дозволете отстапување од 1~2 см* Ставка Ткаенина : Памучни Мешавини* Боја На Предметот : Сива/Црна/Темносина (како што покажуваат сликите)* Состојба На Предметот : 100% Сосема Нова* Опис На Предметот : Машки Формален Деловен Секојдневен Фустан Елек Костум Тенок Смокинг Елек Палто* Содржина На Пакетот : 1*Елек Како да изберете соодветна големина?1) Користете слична облека за споредба со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како табелите со големина на рамно мерење : 1, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2, ве Молиме, дозволете мало (€2cm)рачно отстапување на мерењето за податоците. ●Карактеристика+ - Алслиао Машки Свечен Бизнис Секојдневен Фустан Елек Костум Тенок Фит Смокинг Елек Палто Сива М . ●Спарете со q-ова е совршено за спарување со кардиган, фармерки,шорцеви, секојдневни спортски панталони и карго шорцеви,погодни за пролет, aut, зима. ①Прилика-ова е идеално за запознавање, работа, патување, домашна облека, плажа, секојдневен живот Итн. `+Изберете-оваа нова секси машка торбичка за контура на жешко тело грчки костим за капење во бикини сигурно ќе ве натера да вртите глави и да ви привлече дополнително внимание. ●Нега На облека-се препорачува миење во Машина ладно / закачување суво / рачно перење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката