• Новак
Растителни Качување Лоза Кокос Палма Стап За Растителна Поддршка Продолжување, Качување Затворен Растенија, Ползавци, SLPUSH

Растителни Качување Лоза Кокос Палма Стап За Растителна Поддршка Продолжување, Качување Затворен Растенија, Ползавци, SLPUSH

Rating 
DEN 159.84

Достапност
Производот е достапен

КАРАКТЕРИСТИКИ : . [Проширување] кокос тотем пол може да се протега, а дрвените трње се вметнуваат од другиот крај за да се зголеми должината, така што нема да биде недоволно поради растот на растенијата. [Материјал] кокосовиот тотемски столб е изработен од природни влакна од кокос мов, што е безопасно за растенијата. Тоа им помага на растенијата да ја одржуваат влагата и хранливите материи и да растат подобро. [Големина] околу 30см/11,81 инчи, 40см/15,75", 50см/23,62", тотемскиот столб На Кокошката е многу погоден за качувачки растенија и лозови растенија, како Што се : Шизизи, Банана Пенглаи, Златна Пуерарија итн. [Широко користен] Кокосовиот тотемски столб е идеална потпорна заграда за разни растенија за качување во затворен простор. Многу погоден за качување растенија, лозови растенија, винова лоза, како што се камени портокали, златен куџу, банана пенглаи. [Цврста поддршка] дрвениот стап на крајот на држачот за тотемски Столб Е дизајниран со триаголен врв. Цврстиот мелен дрвен стап може лесно да се вметне во почвата за да се обезбеди силна поддршка за продолжување на растенијата. Јажето завиткано околу столбот цврсто го затегнува кокосовиот мов и е издржлив. ОПИСИ : . Име : кокос палма стап качување рамка. Тип : Заградата. Материјал : растителни кокосови палмови влакна. Должина : 30см/11.81", 40см/15.75", 50см/23.62". Дијаметар : 4,8 см/1,89". Должина на стап : 14см/5.51". ПАКЕТ : 1 сет [Проширување] кокошка тотем пол може да се протега, а дрвените трње се вметнуваат од другиот крај за да се зголеми должината, така што нема да биде недоволно поради растот на растенијата. [Материјал] тотемскиот столб Е изработен од природни влакна од мов од кокос, што е безопасно за растенијата. Тоа им помага на растенијата да ја одржуваат влагата и хранливите материи и да растат подобро. [Големина] околу 30см/11,81 инчи, 40см/15,75", 50см/23,62", тотемскиот столб на Кокошката е многу погоден за качувачки растенија и лозови растенија, како што се : Шизизи, Банана Пенглаи, Златна Пуерарија итн. [Широко користен] Тотемски столб Е идеален држач за поддршка за разни растенија за качување во затворен простор. Многу погоден за качување растенија, лозови растенија, винова лоза, како што се камени портокали, златен куџу, банана пенглаи. [Цврста поддршка] дрвениот стап крај на држачот за тотемски Столб Е дизајниран со триаголен врв. Цврстиот мелен дрвен стап може лесно да се вметне во почвата за да се обезбеди силна поддршка за продолжување на растенијата. Јажето завиткано околу столбот цврсто го затегнува кокосовиот мов и е издржлив.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката