• Новак
Велигденски украсени јајца, Пена Велигденски Јајца Среќни Велигденски Украси Насликани Јајца Од Птичји Гулаби САМ Занает Детски Подарок Домашен Декор Велигденск?

Велигденски украсени јајца, Пена Велигденски Јајца Среќни Велигденски Украси Насликани Јајца Од Птичји Гулаби САМ Занает Детски

Rating 
DEN 598.40

Достапност
Производот е достапен

Опис. Декорација на Велигденскиот Ден : како суштински елемент На Велигден, овие мини јајца можат да додадат празнична атмосфера на вашата велигденска забава. Може да се користат за украсување Велигденски корпи, куќички за птици, украси на трпеза итн. Вештачки Јајца Занает Користете ги Овие Пена велигденски јајца за да направите различни занаети. Лажни Јајца Од Пена тоа е добар подарок За Велигден, погоден и за украсување во градинка. Совршена декорација, донесе забава и дополнителна боја на семејниот собир. Занаетчиски пени материјал Од Пена Од Јајца, лесен и лесен за ракување. Можете ДА ЈА НАПРАВИТЕ секоја шема како што сакате. Велигден Симулација Јајца Големата количина може да ги задоволи вашите основни потреби. Одлична понуда за училишни проекти и многу повеќе апликации. Шарени Мини Велигденски Јајца може да се користи дури и за декорација на бар, физичка декорација, декорација на цвеќе.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката