• Новак
Жените Секојдневниот Градници Дозвола Плус Големина Чипка Лигавче Панталони Целокупната Собирање Тенок Челик Прстен Слободен Долна Облека Градници За Жени Прити

Жените Секојдневниот Градници Дозвола Плус Големина Чипка Лигавче Панталони Целокупната Собирање Тенок Челик Прстен Слободен

Rating 
DEN 95.84

Достапност
Производот е достапен

- Добредојдовте Во Продавницата НА ЛОНГЗУВ-【Вовед Во Брендот : Добредојдовте Во Продавницата ЗА Облека ЛОНГЗУВС, ЛОНГЗУВ е модна продавница која се фокусира на женска и машка облека, ве Молиме побарајте ЛОНГЗУВ +Жени+ Подароци/Блузи / Маици / Фустан/ Дуксери / Дуксери / Кардиган/Резервоар / Панталони / Палта /Јакни или кликнете на името НА брендот ЛОНГЗУВ на насловот за да најдете повеќе изненадувања.Без разлика дали е пред или по купувањето, доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте го сервисниот тим ЛОНГЗУВС, ние ќе ви го решиме.Ауестионс И Одговори П : обично носам Медиум со големина и малку се грижам за sie, која големина треба да ја нарачам?`+ А : Ние Сме Азиски Големина, работи помал од нас големина, па јас ќе ви предложи да изберете една големина или две големина поголема од вообичаената големина ќе биде порелаксирано и поудобно.П : дали ткаенината е растеглива?А : Да! Ткаенината е прилично растеглива, погодна за целата форма на телото.П : дали овој фустан дише? Се гледа ли?О : не гледам преку. Донекаде дише, но дефинитивно одговара и на формата.П : како да го измиете овој фустан?● О : машина за перење. Рачно миење одделно во ладна вода. Лесно за нега.П : Дали ќе се намали или избледи?* О : имавме направено некој тест и ветивме дека нема да се намали или избледи по миењето.П : дали има лош мирис или ве чеша?* О : не може да се најде лош мирис, а ние направивме мек и квалитетен материјал, нема да ве чеша,не грижете се.П : дали е истата боја како на сликата?* О : се трудиме најдобро да направиме бојата е иста со Нашиот Фустан, но ве молиме знајте дека бојата може да биде посветла или потемна поради различниот дисплеј.Сезона : Пролет,Лето : Жени/Менокација : Дневно,Секојдневно Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст/Стил На Печатење : Лежерно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување Или Сушење На Линија} Вовед Во Брендот : Добредојдовте Во Продавницата за Облека ЛОНГЗУВС,лонгзув е модна продавница која се фокусира на женска и машка облека,ве Молиме побарајте Лонгзув +Жени+ Подароци/Блузи / Маици / Фустан/ Дуксери / Дуксери / Кардиган/Резервоар/Панталони / Палта /Јакни или кликнете На Името на Брендот лонгзув На насловот За Да Најдете повеќе изненадувања. sequin шорцеви за жени Дозвола. девојки Атлетски Шорцеви Дозвола. Дозвола за спортски градници. Жените Дневна Панталони Дозвола.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката