• Новак
Мажи Средновековен Стемпанк Елек Ренесанса Косплеј Без Ракави-Костим Кошула

Мажи Средновековен Стемпанк Елек Ренесанса Косплеј Без Ракави-Костим Кошула

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Детали : * Големина На Ознака : S-3 XL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат. Табела со големини (1 инч=2,54 см)Големини На Ознаки Mlxl2xl3xltop Должина(см)697071727374 Top Должина(инч)27,2 27,6 28,0 28,3 28,7 29,1 Биста(см)109116122126134138 Bust(инч)42,9 45,7 48,0 49,6 52.8 54.3 измерено пред да се истегне,Познато Како Поставени Рамни Податоци, Ве Молиме Дозволете Отстапување Од 1~2 См* ставка ткаенина : мешавина од хемиски влакна* боја на предметот : црна,Сина(како што покажуваат сликите)* карактеристики на предметот : машки костим,елек,елек,удобен,Мек,Средновековен,стемпанк,ретро* состојба на предметот : сосема нов* опис на предметот : 1) применлив пол : машки2) врвна должина : редовна3) должина на ракавот : без ракави4) деколте : О-Врат5) Стил : Секојдневен6) Шема : Цврст 7) тема : класик8) соодветна сезона : пролет,fall,зима9) апликација : дневно,канцеларија,датира,одмор,одмор,плажа,клуб* содржина на пакетот : 1*Елек (други предмети што не се вклучени) како да изберете соодветна големина?1) Користете слична облека за да се споредите со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како Табелата со големина на рамно мерење Забелешки : 1, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2, ве Молиме, дозволете мало (€2 Cm)рачно отстапување на мерењето за податоците. Мажи Средновековна Steampunk Елек Ренесансата Ракави Косплеј-Костим Кошула. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Ве молиме проверете ја големината, бојата и стилот на сликата на производот пред да ја купите, проверете дали производот е соодветен пред да нарачате. Без разлика дали станува збор за позитивен или негативен коментар, сите сакаме да знаеме.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката