• Новак
Мулан На јуниор Водечки Графички Маички Бел Медиум За Полнење

Мулан На јуниор Водечки Графички Маички Бел Медиум За Полнење

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Оваа Маица На Дизни Мулан е кошула за која вреди да се борите! Прославете го новиот Мулан Филм Во Живо Со Еден од овие забавни дизајни На Дизни за мажи, жени и деца кои ги покажуваат вашите омилени ликови како Мушу, Кан, Ли Шанг, Кри-Ки и многу повеќе. Зарем не се осмелувате да ги пропуштите овие прекрасни стилови На Мулан или Мушу ќе ви посака обесчестување, обесчестување на вашето семејство и срам на вашата крава. Уживајте во удобноста и модата во исто време со оваа уникатна графичка Маица На Јуниор Од Мулан. Нацртајте ги вашите работи со оваа стилска Нова Маичка На Јуниор која е совршена за секоја пригода! Со вашите омилени ликови Како Мулан. Најдете совршено одговара за вас! Проверете ги табелите со големини за повеќе информации. Изработени од најквалитетни материјали на првокласни дигитални печатачи директно до облека. *Оваа ставка е направена по нарачка, размислете за ова кога нарачувате повеќе големини.*. Печатени Во Сад со безбедни мастила на база на вода. Лесна нега; машинско перење ладно внатре кон надвор со слични бои, исушете се ниско, (закачете суво за најдобри резултати). Официјално лиценцирана облека. Дизајниран од ексклузивна соработка со врвни брендови и уметници од светска класа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката