• Новак
Тошиба Трансмемори У-УСБ флеш драјв-МК-УСБ 2. - сребрена

Тошиба Трансмемори У-УСБ флеш драјв-МК-УСБ 2. - сребрена

Rating 
DEN 1551.84

Достапност
Производот е достапен

Toshiba Трансмеморија U401-USB флеш диск - 32 GB Клучни Карактеристики И Придобивки : Елегантен метален дизајн Toshiba Tranmemory U401 usb флеш диск малото и лесно метално тело на USB значи дека едноставното и флексибилно складирање оди каде и да одите, со стил. Солиден и преносливза сигурно складирање во движење, потребен ви Е USB флеш-уред кој е издржлив. Трансмеморијата На Тошиба U401 има метално тело за да издржи секојдневно носење, а исто така е отпорна на удари и прашина - така што знаете дека вашите медиуми се безбедни. Мали по големина, големи за складирање Трансмеморијата U401 спакува многу простор во лесен и мал дизајн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката