• Новак
Шкотска Вазна-Уметност Стакло Фијаско Вазна

Шкотска Вазна-Уметност Стакло Фијаско Вазна

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Привлечна и еклектична, Шкотската Уметничка Стаклена Вазна На Стилкрафт носи боја на внатрешниот декор. Класичната форма на оваа вазна е завршена со црвена и теална минималистичка шема, подобрувајќи ја нејзината карактеристична природа. За бохо изглед, поставете ја оваа акцентна вазна на маси, маси за конзоли или бифе. Поради процесот на производство, секое парче е уникатно и ниту едно не е точно слично. Ова е едно од еден вид уметничко парче рачно разнесено стакло направено во Италија. Шкотската црвена и шарена завршница е испукана во рачното стакло што може да предизвика да има уникатен ефект врз секоја произведена вазна. Голема маса врвот декоративна вазна. Финишот се испука во рачно разнесено стакло што може да предизвика да има уникатен ефект врз секоја произведена вазна. Боите во финишот, како и обликот на ова парче ќе се разликуваат малку едни од други. Финишот се испука во рачно разнесено стакло што може да предизвика да има уникатен ефект врз секоја произведена вазна. Боите во финишот, како и обликот на ова парче ќе се разликуваат малку едни од други.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката