• Новак
Филтерот За Моторно Масло Одговара изберете: 1999-ПОРШЕ 911, 1997-ПОРШЕ БОКССТЕР

Филтерот За Моторно Масло Одговара изберете: 1999-ПОРШЕ 911, 1997-ПОРШЕ БОКССТЕР

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Филтрите ЗА Масло од КЕРТРИЏ ВИКС обезбедуваат одлична заштита на моторот користејќи конвенционално и синтетичко (кога е препорачано од производителот на возилото ОЕ) моторно масло за нормални и тешки услови на возење, како што се земјени патишта, градилишта, сообраќај за застанување и одење, кратки патувања, меѓудржавни патувања, низ ое произведува препорачано масло и интервал на промена на филтерот. Викс филтрите се препорачуваат за интервали ЗА промена на маслото ОД ОЕМ и филтерот. Филтер За Моторно Масло. Филтер За Моторно Масло. Филтер За Моторно Масло. Филтер За Моторно Масло.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката