• Новак
Главните места свеж памук се топи, 1. мл, пакет

Главните места свеж памук се топи, 1. мл, пакет

Rating 
DEN 111.84

Достапност
Производот е достапен

Зачудувачкиот мирис е дадена убава длабочина со врвни ноти на свежи пенливи алдехиди, вода од лимон, ладен озон, средни ноти на египетски памук, ливчиња од мугет и основни ноти на русокоса шума, бел мошус. Поставете го вистинското расположение за секоја пригода веднаш дома со хармонично мешани мириси кои предизвикуваат чувство на мир, спокојство и хармонија во вашиот живот. Без разлика дали сакате едноставно да се одморите на крајот на долг ден или да се концентрирате на предизвикувачка задача, свежото памук 6 пакувачки восок го топи вашиот простор преку неговиот хармонично мешан мирис. Само искористете едно од шесте парчиња восочни парчиња и ставете го на восок потопол. Внимателно изработено, секој пакет од нашите восочни топи содржи шест восочни коцки и секоја нарачка содржи шест карактеристики на пакетите : Чист : Мирисот на свежо измиените постелнина . воздушно : светло и свежо, како нежно ветре . мирис : горните белешки : свежо пенливи алдехиди, вода од лимон, ладен озон; Средни белешки : египетски памук, ливчиња од мугет; Основни белешки : Русокоса шума, бел мошус. Изгори : Само искористете едно од шесте парчиња восочни парчиња и ставете го на восок потопол. Мирисот трае приближно. 6 часа по топење коцка. Внимателно изработено : Секој пакет на восочни топи содржи шест восочни коцки и секоја нарачка содржи шест пакувања.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката