• Новак
Трговска марка ликовна уметност Мапа за акварел во Масачусетс Метирана врамена уметност од Наксарт, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност Мапа за акварел во Масачусетс Метирана врамена уметност од Наксарт, црна рамка

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

Подготвени да се обесхрабрат со употреба на gicleeavailable во различни големини, скоро не се разликува од оригиналот. 16 "x 20". Платно и дрво. Matted Rramed Art. Квалитет на галеријата!. Совршена декорација за домот, канцеларијата или галеријата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката