• Новак
Војна На Ѕвездите: Војните На Клоновите-Ѕидниот Постер На Силата, 22.375 34

Војна На Ѕвездите: Војните На Клоновите-Ѕидниот Постер На Силата, 22.375 34

Rating 
DEN 2263.52

Достапност
Производот е достапен

Осветлете ја секоја просторија со Оваа Војна На Ѕвездите : Војните На Клоновите-Ѕидниот Постер На Силата. Врамени Трендови Постерите се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и имаат чист, модерен дизајн и врвна сатенска завршница што ги подобрува боите за да се направи задебелена изјава за декор на ѕидот. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни трендовски брендови иesетски дизајни. Без разлика дали сте Дете, тинејџер, па дури и возрасен, Трендовите Интернационал има постер што ќе ви се допадне. Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : Клон Војни-Сила Ѕид Постер Врамени Трендови Постерите имаат премиум сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 24.25" х 35.75 " х.75".

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката