• Новак
Тандербердс Се Постер ЗА ТВ-Шоу Во Рамка

Тандербердс Се Постер ЗА ТВ-Шоу Во Рамка

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Тандербердс Се Постер За ТВ-Шоу Во Рамка (Акционен Колаж) (Алуминиумска Рамка Со Четкан Шампањ)Овој Постер Со Врамени Громови Е совршен додаток на вашето живеалиште. Било да е тоа канцеларија спална соба или студентска соба. Повторно Употреблива Четкана Алуминиумска Рамка Од Шампањ. Постерот е отпечатен на висококвалитетна хартија. Исто така прави одличен подарок за секој Гром Птиците Се Обожаватели.Материјал за рамка : Алуминиум со пвц Стакло против прекин Секоја рамка има закачалки за заби на грбот - вертикално и хоризонтално - што го прави закачувањето на рамката многу едноставно. Врамени Громови Се Постер. Четкана Шампањска Алуминиумска Рамка. Големина на рамката : 25 "х 37". Големина на постер : 24 "х 36".

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката