• Новак
Бети Страница Кралица На Срцата Ламинирани И Врамени Постер

Бети Страница Кралица На Срцата Ламинирани И Врамени Постер

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Бети Страница Кралица На Срцата Ламиниран И Врамен Постер (24 Х 36) ќе направи совршен додаток на вашиот дом или канцеларија или примач на подароци. Овој извонреден Валани Постер е подготвен за виси или кадрирање и ве молиме проверете ги опциите погоре за да видите дали можете да го купите Овој Постер во ламинирана или Врамена верзија директно од нашата компанија. Вашиот Постер ќе испрати во преголема пошта за максимална заштита. Бети Страница Кралица На Срцата Ламиниран И Врамен Постер (24 Х 36).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката