• Новак
Облека женска и женска плус кратка ракав за спиење на кратки ракави

Облека женска и женска плус кратка ракав за спиење на кратки ракави

Rating 
DEN 105.44

Достапност
Производот е достапен

Останете удобни цела ноќ со овој симпатичен женски сон за спиење со краток ракав од JV облека. Направено од супер-мека и лесна ткаенина Хачи, овој врв на пижами има збир на кратки ракави и опуштено вклопување за да ве натера да се чувствувате пријатно без да бидете затнат или рестриктивни. Широк спектар на стилови се достапни за да одговараат на вашето расположение, додека заоблениот деколте и предната графика го комплетираат пријатниот изглед. Пар со панталоните за спиење кога се упатувате во кревет, или со влечки и џогери за да легнете низ куќата на мрзливата недела попладне. JV Облека за жени и жени плус Краток ракав Спиење Топ : 95% полиестер, 5% спандекс. Topенски пижама врв. Фабриката за плетење на Хачи. Опуштено вклопување. Кратки ракави. Заоблено деколте. Опуштено вклопување. Графички нанапред. Достапно во разновидни стилови. Измијте пред да носите, машината измијте ладно внатре во надвор од нежен циклус со слични бои, не бели, сув сув низок, нежен циклус, отстранете веднаш, не пеглајте, не исушете чисто.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката