• Новак
Бонд плочка Вестпорт Самит Сребрена внатре. Внатре.

Бонд плочка Вестпорт Самит Сребрена внатре. Внатре.

Rating 
DEN 2079.84

Достапност
Производот е достапен

Малку текстура може да оди на долг пат. Колекцијата Вестпорт е рачно изработена нова серија на глинеста плочка што е сигурно дека ќе биде starвезда на вашиот следен проект за backsplash или Accent Wall. Секое парче самит на Вестпорт содржи своја ребрести текстурална шема и уникатна варијација на бојата, што значи дека ниту две парчиња не се исти. Дозволете му на вашиот внатрешен дизајнер да работи диви со мешање и совпаѓање на разни бои за навистина искуство со обичај за плочки. Колекцијата Вестпорт е достапна во 8 бои и 3 различни формати на текстура. Оваа плочка содржи 30 парчиња по случај, секој случај опфаќа 4,3 квадратни метри; Оваа плочка е одобрена за грб, кујнски wallид, wallид за бања, wallид за туширање; Оваа плочка е одобрена за употреба во затворен простор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката