• Новак
Bayените на Baycosin Две костими за капење со високи бикини со висок врат на врвот спортски костуми за капење

Bayените на Baycosin Две костими за капење со високи бикини со висок врат на врвот спортски костуми за капење

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Womenените со две парчиња костими за капење со високи бикини со висок врат на вратот, спортски спортови за капење : плус големина 2 парчиња костуми за капење за тинејџери : морнарица сина боја спортски градник за капење за жени е сет во бикини. Големото дното на половината со спортски бикини врвот е многу класично и никогаш нема да биде застарено. Спроведувањето на костими за капење за жени : Затегнувањето на задниот дел на врвот на бикини со висок врат има прилагодлива лента, а отстранливиот градник на градник ви дава добра поддршка и совршено Завртете ги кривините. Целосните детали нема да се видат. Со спортски бикини врвови се идеални за базен, сурфање на плажа, одмор или која било друга активност на вода. Погоден е за тинејџери, девојчиња, мајки, бремени жени, итн. Ве молиме, упатете се на деталите за нашата големина во описот пред набавката : Allgender : Womenmaterial : Polyester Pattern Тип : Prints Sleeve Должина : Должина на ракави : O вратчето : стандардизирање на должина на должината на должината на должината на должината на должината 71-81 и 27.95-31.89 '' '' ' 58cm/22.83''52cm/20.47''20cm/7.87'''m76-86cm/29.92-33.86''62cm/24.41''53cm/20.87'''21cm/8.27''L81-91cm/31.89-35.83''6 25.98''54cm/21.26''22cm/8.66''xl86-96cm/33.86-37.80''70cm/27.56''55cm/21.65''23cm/9.06''''xxl91-101cm/35.83-39.76''4 '56cm/22.05'''24cm/9.45''xxxl96-106cm/37.80-41.73'''78cm/30.71''57cm/22.44''25cm/9.84'Size : Sbust : 71-81cm/27.95-31.89''waist : 58cm/22.83''tops должина : 52cm/20.47'''bottoms должина : 20cm/7.87''size : MBust : 76-86cm/29.92-33.86'''Waist : 62cm/24.41''TOPS Должина : 53см/20.87''botoms Должина : 21cm/8.27''size : LBUST : 81-91cm/31.89-35.83''Waist : 66cm/25.98 Ние сме достапни на залиха, 7-12 дена испорака на вредност. Совет за големина : Ве молиме, погледнете ја врз основа на вашата сопствена големина за мерење пред да нарачате. Секој проблем, не двоумете се да не контактирате одеднаш. За обични, плажа, спорт или секојдневен живот. Cospectiveенски костим за капење со UPF 50+ заштита од сонце, покриена еластична лента за половината со влечење, удобно е и прилагодливост.Кукајте шорцеви за суви табли за пливање, сурфање, играње на плажа или дома, итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката