• Новак
Женски врвови плус големина без ракави блуза печатена V-врата кафеава 2xl

Женски врвови плус големина без ракави блуза печатена V-врата кафеава 2xl

Rating 
DEN 255.84

Достапност
Производот е достапен

*Ве молиме, не само што го упатувате упатството за големина обезбеден од, туку и да го упатуваат нашиот, што се прикажува во деталите на производот. , Лабава , секссезона : пролет, лето -косија : дневно носење, струка, забава, датуми, работа, улично носење, итн. Живописно во боја и удобно вклопување . Карактеристики : истегнување, врвен стил на врвот, плетенка на задната блуза, v врат туника, маици со краток ракав, мета за погледи на полите, цврста боја и печатење, материјалите се меки и еластични, таа е совршена за сите Сезони . Дизајн : Плус со големина на врвови со стил на пламен за да го скрие стомакот и мафин врвот совршено, удира на колкот; врвовите на туниките убаво, добро големини, одлично се вклопуваат околу бистата и рацете, убаво тече околу затворањето на стомакот . парови Со : Совршено е за сите сезони. Помај ја оваа плус Туника врвови со фармерки, сандали во лето; Хеланки во пролет, есен или зима. летни врвови на туника за жени; маици за жени лабави се вклопуваат; Туника за врвови за жени лабави се вклопуваат; врвови со долги ракави за жени; женски кошули и блузи; женска летна облека; Основи на жените; врвни жени; Бела маица; Врвовите на жената; врвови за ракави за ракави за жени; Womenенска блуза; женски кошули; блузи за жени деловни обични; Врв на резервоарот за жени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката