• Новак
Гилисо Женски Бикини Костими За Капење Дозвола Дами Голем Секси Сплит Костим За Капење Мода Тенок Костим За Капење Сет

Гилисо Женски Бикини Костими За Капење Дозвола Дами Голем Секси Сплит Костим За Капење Мода Тенок Костим За Капење Сет

Rating 
DEN 352.96

Достапност
Производот е достапен

Женски Голем Секси Сплит Костим За Капење Мода Тенок Костим За Капењекарактеристики : Женските Костими за Капење се изработени од висококвалитетна ткаенина. Мека и удобна, добра дише и издржлива. Супериорен во материјалот ја прави кожата многу кул во топло време.Долгиот врв на резервоарот за торзо со отстранливиот градник може да обезбеди поголема поддршка и да ја подобри вашата форма. Тогаш симпатичниот јазол напред, широки и еластични ремени, ве прави помал притисок и поудобно да ја прилагодите големината. Скромните костими за капење со шорцеви обезбедуваат повеќе од соодветна покриеност, што ќе ве одржува безбедни, високиот еластичен појас може да го покрие стомакот и да направи да изгледате потенок.Овие гроздобер костими за капење можат да одговараат на повеќето прилики одлични, забава на базен на плажа, топла пролетна бања или какви било други водени прилики.Повеќе големини за да изберете од.Ве молиме изберете ја соодветната големина според деталниот водич за мерење на големината. Ако некое прашање, ве молиме слободно контактирајте ме во секое време! Сезона : Лето : Женски Стил : Материјал За Плажа : Најлон, Тип На Спандекспатер : Должина На Цврста Облека : Редовно што добивате : 1 парчиња костим за капење+1 парчиња Костим За капење Гилигилисо Женски Поделен Костим За Капење-Удобни и Стилски Костими за Капење За Лето. ●Доказ За Хлор И Брза Природа Во Боја-Изработени со висококвалитетни материјали се способни да одржат 300 + часови употреба што се меки и удобни за носење, нашиот поделен костим за капење е совршен за долги денови на плажа или базен. ●Добро соберете Ги Градите! - нашиот костим за капење се одликува со трендовски сплит дизајн кој е вграден и мек отстранлив/неотстранлив поместен градник, овозможувајќи леснотија на движење додека пливате или лежите. ●Upf 50+ Заштита-Со вградена ув заштита, нашиот костим за капење помага да ја заштитите кожата од штетните сончеви зраци, што ја прави совршена за активности на отворено. ●Брзо Сушење-Нашиот поделен костим за капење е направен со материјали за брзо сушење, осигурувајќи дека ќе останете удобни и суви дури и откако ќе излезете од водата. ●Лесен за Нега-нашиот костим за капење е лесен за нега, едноставно исплакнете со ладна вода и закачете да се исуши. Исто така, може да се пере во машина за дополнителна погодност.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката