• Новак
Scrubstar Collectionенска премиум колекција, истегнете го Rayon Pull-On Scrub Pant

Scrubstar Collectionенска премиум колекција, истегнете го Rayon Pull-On Scrub Pant

Rating 
DEN 349.44

Достапност
Производот е достапен

Loveе ја обожавате нашата најнова премија за премија, Rayon Rayon Scur-On Scrub Pant од Scrubstar, во овој ултра стилски женски влечен пант. Оваа пантолона има внимателни детали како странични споеви на странични споеви со контрастно зашивање, сеопфатна еластична лента за лого на starвездите и инсекти за цевки за контраст во џебовите. Haveе имате многу простор за носење на најважните работи со двата заоблени предни џебови и дополнителен карго џеб. Истегнете ја ткаенината на Рејон Твил со мешавина од полиестер, рајон и спандекс се движат со вас во текот на вашиот работен ден. Panенски чистач Пант. Еластична лента за половината со шема на starвезди. Две предни џебови. Еден карго џеб. 75% полиестер/ 21% рајон/ 4% спандекс твил.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката