• Новак
Инстант фигура Женска Цврста Контрола Обликување Лента Без Прерамки Боди Кратко Боди

Инстант фигура Женска Цврста Контрола Обликување Лента Без Прерамки Боди Кратко Боди

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Инстантфигура Компресија Лента Без Прерамки Боди кратко боди нуди повеќе зони за обликување и слабеење. Тонови и израмнете го стомакот, ги елиминира и мазните љубовни рачки, тенки колкови, бутовите и грбот. Империја половината за поддршка на бистата со широк покриен еластичен врв останува на место и спречува превртување надолу. Обликувачот на телото помага во јадрото, грбот и поддршката. Еднослојна најлонска / спандекс ткаенина што дише е лесна, против мирис, флексибилна за целодневна удобност. Разноврсна со повеќе стилови на гардероба, надвор од рамената, без прерамки, држачи носат со фустани, здолништа или панталони. Цврсти и мазни половината, стомакот, колковите и грбот. Должина на средината на бутот со отворена шипка за погодност. Управување со влага и анти-ред за да бидете ладни и суви. 4-насочната плетена ткаенина за истегнување е флексибилна и удобна за продолжено носење. Еднослојната ткаенина што дише е дискретна под облеката. Отворете ја гусата за погодност. 72% Најлон/28% Спандекс. Машина За Перење. Произведено во САД.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката