• Новак
Долкфу Женски Бикини Жени Мода Спојување Склекови Поместен Градник Бикини Сет Костим За Капење Пливач

Долкфу Женски Бикини Жени Мода Спојување Склекови Поместен Градник Бикини Сет Костим За Капење Пливач

Rating 
DEN 319.84

Достапност
Производот е достапен

1.ЗА ДОЛКФУ : . Онлајн Модната Продавница ДОЛКФУ е основана на 2012 година. тоа е секојдневно нови пристигнувања модерна шик трендовски облека + мода. Ние се фокусираме на модната женска облека. Нашата цел е да бидеме најголемата онлајн компанија за гардероба ширум светот. нашиот бренд се фокусира на жените,. погоден за жени шапка за грав,блузи,маици, јакна, палто, фустан, качулка, блуза, пуловер, џемпери, дуксери, кардиган, туники, фармерки, хеланки, молив, здолниште, панталони, чизми, костим за капење, бикини,танкини,покривка,едноделен костим за капење,моникини,бебешка кукла Рашгард, облека за спиење, долна облека итн. Облеката Има Душа, Треба. Бидете Секого; Најдобар Пријател, Ги Прави Сите Среќни Опуштени и Самоуверени. 2.ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : . Памук и Полиестер. Мека пријатна и пријателска за кожата ткаенина. Добри подароци за. Големина на облека : Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Како Трета Од Лево, А не Големина, ПРЕДЛАГАМЕ ДА КУПИТЕ 1~2 ГОЛЕМИНА НАГОРЕ. Слатки дуксери дуксери, Врвови За Пуловер Во winter зима, Секојдневен лабав стил на вклопување. Дизајнот е толку симпатичен! Одлично за носење со хеланки, шорцеви, фармерки и здолништа. За Жени/ тинејџерки/ Дами. Повод : Секојдневен, Секојдневен живот, дневна облека, Училиште, Забава, Состанок. За Лето, Пролет, Fall Зима, Ноќта на Вештерките,Божиќ 2023 Година, Денот На Таткото На Мајката На Вљубените Денот на Благодарноста денот на патриотскиот Ден божиќ Денот на Наставниците Бајрам Ал-Фитр Нова Година Денот на Свети Патрик. Велигден Роденден Меморијален Ден На Вашингтон. Долкфу Жени Бикини Жени Мода Спојување Склекови Поместена Градник Бикини Сет Костим За Капење Пливач. ●Големина●нашата облека е азиска големина. Кога ќе нарачате, ве молиме изберете една или две големини поголеми од вообичаеното. Ве молиме погледнете ја втората или третата слика за одредена големина. Questrates®Висококвалитетен Материјал : Широк замав, мек и мазен ви дава доволно простор за движење при танцување, мек и удобен за подобра заштита на женската еластична кожа. Ќе уживате во извонредното мазно вклопување и исклучителната удобност. ●ПРИЛИКИ< Одлучете Се За Елегантен фустан совршен погоден за Божиќ, Божиќ, Свечен настан, брод за Крстарење, Воена топка, празнична забава, Свечени семејни слики, Хостинг, Фустани За Деверуша, коктел, свадбен гостин, Матурска, невестински туш, Свечени настапи, Танц, Дипломирање,Годишнина Од Натпреварот, Плажа. неонски портокалова бикини костим за капење фустан водоотпорен тетоважа прикривање костим за капење бикини костим за капење бикини бело копче надолу прикривање жени јуниори костим за капење копче нагоре прикривање за костими за капење жени копче нагоре прикривање капа за капење жени ребрести бикини гепард печатење бикини жени костим за капење со висок струк бикини црно дводелно капаче за капење костим за капење со ракави долни бикини со висок струк женски бикини долна облека женски долни бикини долни бикини бикини со долги ракави нега прикривање женски костим за капење долни бикини со висок струк костим за капење за жени со висок струк бикини костим за капење за жени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката