• Новак
Женски Секси Лист Печатење Костим За Капење Висок Половината Бикини Резервоарот Култура Врвот Бикини Поставува Контрола На Стомакот Две Костим За Капење Браун М

Женски Секси Лист Печатење Костим За Капење Висок Половината Бикини Резервоарот Култура Врвот Бикини Поставува Контрола На Стомакот

Rating 
DEN 319.84

Достапност
Производот е достапен

Големина : С Биста : 86-89см/33,86-35,04" Половината : 66-69см/25,98-27,17" Колк : 93-95см/36,61-37,40"Големина : М Биста : 91-94см/35,83-37,01" Половината : 71-74см/27,95-29,13" Колк : 98-100см/38,58-39,37"големина : л биста : 98-102см/38,58-40,16" половината : 77-81см/30,31-31,89" колк : 100-104см/39,37-40,94"големина : xl Биста : 102-109см/40,16-42,91" половината : 84-89см/33.07-35.04" колк : 111-115см/43.70-45.28"совет : дали наместо тоа се измеривте под бистата? Следете ги нашите упатства за мерење над бистата пред да ја внесете Големината на Вашата Лента во Калкулаторот За Совршено Вклопување.Свиткајте се на едната страна за да најдете природно вдлабнување во торзото. Ова е вашиот природен струк. Стартувајте лента околу природниот појас, држејќи лента со подот и еден прст помеѓу телото и лентата за поудобно вклопување.Измерете го целиот дел од бистата со навојување на мека мерна лента преку грбот на ниво на лента и под секоја рака, внимавајте лактите да ви бидат спуштени и лентата да не се повлече од телото напред. Со лентата во положба, вдишете и издишете, дозволувајќи и да се лизне до најудобното, необврзувачко вклопување.Должина на облека : Редовна Декорација На Вашиот Бенд : Ниту Една Ваша Биста : Дневно, базен, Препорачуваме Миење Раце и Закачување Суво со Ладна Вода. Ве молиме не користете Белило.Стил : Секси, Каузалнаграмот Со Големини е различен од нашата вистинска големина, ве молиме земете ја нашата табела со големини во деталниот опис за повикување. Специфична ставка носејќи секојдневен градник без поместување, не минимизирање, измерете веднаш над бистата со носење мека мерна лента преку грбот на ниво на лента, под секоја рака (лактите надолу), потоа околу предната страна за цврсто, но удобно да се редат со местото каде што ремените за градник се среќаваат со вашите чаши.СОВЕТ : Ако мерењето падне на половина инч,заокружете.Како ДА СЕ ИЗМЕРИ За Мерење На Врвот Совет : број или на половина инч? Заокружете до најблискиот парен број.Мерење на половината На Врвот со прилагодлив ремен за шпагети, отстранлив мек градник поместен, немате долна жица, широка лента за грб, добро е да го покриете телото.Пакетот вклучува : 1сет Костими За Капење Стојат на рамна површина со стапала заедно. Измерете околу целосниот дел од колковите и дното (приближно 7"-9" под линијата на половината), држејќи лента со подот.Пол : Женски Материјал : Спандекс Најлон Како ДА СЕ ИЗМЕРИ За Дното Овој костим за капење во бикини за жени со секси покриеност, ретро костим за капење, совршен за одмор, пливање, базен, кампување, трчање на плажа или друга пригода.ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите со еластичноста на големината на половината лесна за носење, а стилот со висок крој ве прави да изгледате витко, секси и уникатно, ви покажува повеќе ласкави.Сезона : Лето QWERTYU Женски Секси Лист Печатење Костим За Капење Висок Струк Бикини Резервоарот Култура Врвот Бикини Поставува Контрола На Стомакот Две Парчиња Костим За Капење Браун М.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката