• Новак
Женски Палто Печатени Основни Обични Долги Ракави Палто Секојдневно Тренингот Јакна Костум

Женски Палто Печатени Основни Обични Долги Ракави Палто Секојдневно Тренингот Јакна Костум

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Големина : С Биста : 98см/38,58" Рамо : 39см/15,35" Ракав : 58см/22,83" Должина : 78см/30,71" Големина : М Биста : 102см/40,16" Рамо : 40см/15,75" Ракав : 59см/23,23" Должина : 79см/31,10" Големина : Л Биста : 106см/41.73" рамо : 41см/16.14" ракав : 60см/23.62" должина : 80см/31.50" големина : xl Биста : 110см/43.31" рамо : 42см/16.54" ракав : 61см/24.02" должина : 81см/31.89" големина : xxl биста : 114см/44.88" рамо : 43см/16.93" ракав : 62см/24.41" должина : 82см/32.28" жени блејзери За Работа Секојдневен 3/4 ракав. Црна Јакна Жените Работат Канцеларија Плус Големина. Жените Бизнис Јакни Дозвола Продажба. Женски Лесни Панталони Одговараат Со Јакна Со Патент.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката