• Новак
Женски Преклопен Краток Ракав Екипажот Вратот Цвет Печатени Маица Врвот Повик Тенок Кошули Маица Блуза

Женски Преклопен Краток Ракав Екипажот Вратот Цвет Печатени Маица Врвот Повик Тенок Кошули Маица Блуза

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Рачно перење и перење Во Машина, Суво Чистење. Пол : Жени. Јака : вратот на екипажот. Обрасци : Печатени. Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА топсвим Шорцеви Женски Женски Маици За Слоеви Лесни Женски Обични Кошули Со Долги Ракави За Жени Летни Преголеми Маици За Женска Табела : . Големина : S Биста : 96cm/37.80" Рамо : 36cm/14.17" Ракав : 23cm/9.06" Должина : 59cm/23.23"Големина : М Биста : 100cm/39.37" Рамо : 37cm/14.57" Ракав : 24cm/9.45" Должина : 60cm/23.62"Големина : L Биста : 104см/40.94" рамо : 38см/14.96" ракав : 25см/9.84" должина : 61см/24.02"големина : xl Биста : 108см/42.52" рамо : 39см/15.35" ракав : 26см/10.24" должина : 62см/24.41"големина : xxl биста : 112см/44.09" рамо : 40см/15.75" ракав : 27см/10.63" должина : 63см/24.80" многу е погоден За Секојдневно Носење и Совпаѓање со претстојните фестивали, запознавање, трчање, Шопинг, работа,одмор или улица, улична облека, Забава и Секојдневен живот итн. Кратка Кошула Тинејџерка Девојка Тренингот Врвот Лабава Фит Жени Блузи Копче Женски Кошули под 15 Маици За Жени. Мека Ткаенина, Висока Еластичност, Лесна И Дише, Тенка И Елегантна Сатенска Блуза Женска Кошула Со Долги Ракави Комплет Женски Цветни Шорцеви Кошули За Вежбање Со Кратки Ракави За Жени Маици Со Долги Ракави 3х. Внимание Ве Молам !!! Бидејќи Занаетот За Сечење, Позицијата На Моделот На Облека ќе Биде Случајна !!! Убава Кошула Жени Џемпери Долги Ракави Блуза Гроздобер V Долги Жени Тен Краток Ракав Врвот. Врвот На Вратот На Екипажот Има Странични Поделби На Половината, Пространа И Модерна Класика Погодна За Повеќето Дами. Преголем Врв Со Пруги Со Долги Ракави Помлади Кратки Летни Женски Ракави Врвови Кошули За Жени Лето.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката