• Новак
Колекција Чанта Валерија Торба Со Клучеви Од Миа К

Колекција Чанта Валерија Торба Со Клучеви Од Миа К

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Мкф Колекција Валерија Чанта За Чанти Со Клучеви ОД МИА К. МАТЕРИЈАЛ : Изработен Од Висококвалитетна Веганска Кожа. КАРАКТЕРИСТИКА : Дизајн со Луксузни украси со златен тон. Чантата Валерија е омилена секојдневна чанта на сите, има затворање со патент што го олеснува ставањето припадност и одењето. Нашата торбичка е пространа торба со еден оддел. Удобна горна рачка со Златен тонски прстен што го олеснува поставувањето или спуштањето на рачките. Чантата Валерија е рачно насликани рабови, златен амблем на нашиот амблем За Колекција Миа к. виси напред за украси. Чантата валерија има прилагодлив и отстранлив ремен за вкрстено тело, што го олеснува прилагодувањето по ваш вкус и одење. ЏЕБОВИ : 1 надворешен џеб со патент, 2 внатрешни џебови, 1 внатрешен џеб со патент со нашиот Потпис Миа К.Плоча За Собирање. МЕРЕЊА : 13 Л Х 6,5 Д Х 10 Ч . Рачка Капка 5 Инчи. Отстранлив Прилагодлив Ремен : 24 Инчи. ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ВЕГАНСКА КОЖА : Изработена од висококвалитетна веганска кожа, Чантата Валерија е издржлива и стилска. ЛУКСУЗНИ УКРАСИ СО ЗЛАТЕН ТОН : Чантата Валерија е дизајнирана со луксузни украси со златен тон, што ја прави модерен и привлечен додаток. ЗАТВОРАЊЕ НА ПАТЕНТ : Чантата Валерија има затворање на патент, што го олеснува ставањето предмети и одењето. ПРОСТРАНА ПРЕГРАДА : Торбичката Валерија е пространа торба со еден оддел, совршена за носење на сите ваши најважни работи. ПРИЛАГОДЛИВ И ОТСТРАНЛИВ РЕМЕН за ВКРСТЕНО ТЕЛО : Чантата Валерија има прилагодлив и отстранлив ремен за вкрстено тело, што го олеснува прилагодувањето по ваш вкус и одење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката