• Новак
Акихол Женски Работни Чизми Чизми До Колена Женски Потпетици Плоштад Пети Модни Удобни Чевли Со Страничен Патент

Акихол Женски Работни Чизми Чизми До Колена Женски Потпетици Плоштад Пети Модни Удобни Чевли Со Страничен Патент

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Дами Fashion И Зима Мода Убав Ретро Вез Вез Конец Дебела Пета Жени Високи Потпетици Чизми Големина 5пол : Жени, Девојче. Горниот Материјал : СТП. Единствен Материјал : Гума. Сцени : Внатрешна И Надворешна, Мода, Слободно Време. Стил : Принцеза, Секојдневен. Стил На Пети : Квадратна Глава. Висок Стил На Пета : Квадратна Пета . Тип На Затворање : Се Лизга На. Чевли Пета Висока : 9см3, 54". Висина на платформата : 2см/0,79". Должина на чизми : 36см/14.17". Чизми Дебелина : 33см/12.99". Пакет : 1 Пар Женски Чевли. ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради вдлабнат дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото. овие стилски чизми се гумени ѓонови и опремени со меки влошки за долги периоди на стоење и одење. €Безбедност и стил : Дебели стапала и буци квадратни потпетици со силен стисок ви даваат стабилност и чувство на сигурност при одење. Дизајнот со високи потпетици и зашилениот дизајн можат да ја подобрат вашата мода и вашиот шарм, истовремено правејќи ве посигурни. €Лесно да се стави на ● Лесно Се Повлече На : модните женски чизми имаат патент за практично носење и полетување. Патентот е многу мазен овозможува лесно вклучување и исклучување, заштедувајќи ви време и напор. ①Прилики : модните женски чизми лесно се совпаѓаат со многу различни тимови во различни прилики. Погоден за канцеларија, училишен клуб, пешачење, на отворено, свадба, шопинг, состаноци, забави и одмор. Сите easони може да се совпаднат со различниот стил на облекување како мантил, здолниште или фармерки. `+Забелешка : пред да нарачате, ве молиме внимателно прочитајте ја нашата табела со големини. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не преку е-пошта.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката