• Новак
Тенми Женски Машки Водоотпорни Влечки Кадифен Обложени Сабо Зимска Градина Ева Чевли Топли Куќни Влечки Внатрешни Надворешни Мазги

Тенми Женски Машки Водоотпорни Влечки Кадифен Обложени Сабо Зимска Градина Ева Чевли Топли Куќни Влечки Внатрешни Надворешни

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Опис : . Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Пол : Унисекс Возрасни. Боја : Црна, Кларет, Бела, Темно Сива, Розова Црвена (Опционално). Големина : 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Горниот Материјал : ЕВА. Надворешен Материјал : Пластика. Тип На Пета : Пластика. Прицврстување : Се Лизга На. Тип На Прст : Кружен Прст. Висина На Цевката : Низок Врв. Единствен Занает : Вискозни Чевли. Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зима. Тип На Шема : Цврст/Камуфлажен Печатен, Обложен Со Крзно(Отстранлив). Содржина На Пакетот : . 1 Пар Чевли (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) УДОБНИ ЗИМСКИ ВЛЕЧКИ ЗА УНИСЕКС : сите употребени материјали ги поминуваат безбедносните тестови и се нетоксични. Овие влечки се изработени од висококвалитетна и супериорна текстура НА ЕВА за да обезбедат супериорна удобност, што прави да се чувствувате како да одите по мек облак. ДАМИ КРЗНО НАРЕДЕНИ ПАПУЧИ : Заедно со дишењето и удобноста кадифен руно поставата, тоа тивко ќе ги заврши нозете и ќе понуди екстремно топло и удобност. ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА ГРАДИНАРСКИ САБО : можете да ги користите чевлите за домашни влечки кога се релаксирате во вашиот дом, можете да ги носите овие чевли само одете на прошетка со вашето куче попладне исто така,можете да ги однесете овие чевли во градината или дворот или медицинската сестра, или да ви прават друштво во текот на пријатен викенд. МАШКИ ВОДООТПОРНИ НАДВОРЕШНИ ВЛЕЧКИ : Квалитетниот мек ѓон е водоотпорен и против лизгање апсорбира бучава при одење по подот. Самиот материјал, исто така, обезбедува заштита за подот од гребнатини. НИВО НА УДОБНОСТ : По напорниот работен ден, вашите стапала се во состојба на исцрпеност, носењето ќе ве направи веднаш удобно, Мала тежина и лесни за носење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката