• Новак
Модни Чизми Со Големи Димензии Жени Shoes Долга Цевка Високи Потпетици Чевли Чизми Зашилени Чизми Витез Чизми

Модни Чизми Со Големи Димензии Жени Shoes Долга Цевка Високи Потпетици Чевли Чизми Зашилени Чизми Витез Чизми

Rating 
DEN 959.84

Достапност
Производот е достапен

Мода Големи Чизми Жени Women Долга Цевка Високи Потпетици Чевли Чизми Посочени Чизми Витез ЧИЗМИ ЗАБЕЛЕШКА : Бидејќи Различни Компјутери Различно Ги Прикажуваат Боите,Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведените Слики. ЗАБЕЛЕШКА : Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина. Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото Вовед : 1.Прошетка на дивата страна во удобност и самодоверба, Нашето Подножје дава неспоредливо ниво на удобност и поддршка. 2.Корекција На држењето На телото : Исправете ги колковите, поправете ги колената и мускулната нерамнотежа со прилагодување на структурата на стапалата. 3.Лесни, нелизгачки, одлични стапала за апсорпција на удари.Направете да одите постабилно и да стоите со часови, без никаков напор или нерамнотежа. 4.Дизајн стилски, вид, личност,имаме повеќе големини дизајн на Боја За Вас и вашите семејство или љубовник или пријатели изберете Опис Пол : Жени Горниот Материјал : Супер Влакна Единствен Материјал : Гума Пета Висина : Високи потпетици(см) Погодна Прилика : Слободно Време Единствена Цврстина : Мека Чевли Ширина : Среден Стил : Секојдневен,Едноставен Пети Стил : Круг Пети Карактеристики : повик чевли Повод : Повик, Партија, Патување Пакет : 1 Пар Чевли (Не Вклучувајќи кутија за чевли) забелешка : Ознаката за големина на чевлите е број На Кинеска Големина. Големина ЕУ ВЕЛИКА БРИТАНИЈА САД Должина на Стапалото 43 41 7,5 9,5 26,5 см/10,43 "Големина : 43 ЕУ : 41 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7,5 САД : 9,5 Должина на Стапалото : 26,5 см/10,43" Амортизирана влошка за удобност. Амортизирачки среден ѓон. Шиење акценти.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката