• Новак
Весен плоштад пети женски чизли чизми за глуждот

Весен плоштад пети женски чизли чизми за глуждот

Rating 
DEN 815.84

Достапност
Производот е достапен

Bootie што може да се носи во текот на целата година и ќе изгледа одлично со какво било опфатено со целосно затворање на патенти за лесно вклучување/исклучување. Погодно за тенки стапала, ако вашите се нормални стапала и ви требаат поудобно, потребна ви е половина големина. Со целосно затворање на патент во рамките на лесно вклучување/исклучување. Парче за лого на Bull Metal од страната и задниот дел од платформата. Богатиот материјал за ладилни плочи со горниот дел со подлога на подлога и гума од гума . потпетицата мери приближно 6 инчи. Платформски мерки 3,5 инчи . вратилото мери приближно 8 инчи од лак. Отворање на подигање мери приближно 10 инчи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката