• Новак
Ноќта на вештерките женски 6 Чизми До Глуждот Со Џеб Од Патент

Ноќта на вештерките женски 6 Чизми До Глуждот Со Џеб Од Патент

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Само затоа што завршија 70-тите не значи дека диско е мртов. Всушност, овој пар од 6 " Белата Чизма До Глуждот со Функционален Џеб Од Патент е самото олицетворение на диско. Не ни верувај? Фрлете ги со миди здолниште или пар панталони од дното на ѕвончето и голи сведоци додека вашиот внатрешен хипи се буди од децениски сон. Ноќта на вештерките женски 6" Глуждот Чизми со Џеб Патент.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката