• Новак
Строген Женски Обичен Моден Ноќта На Вештерките Печатени Пуловер Со Долги Ракави Дуксери Со Патент Дуксери Палто Блузи за жени облечени секојдневни секси

Строген Женски Обичен Моден Ноќта На Вештерките Печатени Пуловер Со Долги Ракави Дуксери Со Патент Дуксери Палто Блузи за жени

Rating 
DEN 143.84

Достапност
Производот е достапен

Женски Секојдневен Моден Ноќта на Вештерките Печатени Дуксери Со Пуловер Со Долги Ракави Дуксери Со Патент Палто карактеристика : увезенотворен и блискокарактеристики : овој женски врв е симпатичен секојдневен врв за жените.Материјал : оваа облека е изработена од плетена. Мека, удобна за носење, дише и пријателска за кожата. Не е лесно да се намали по миењето.Повод : оваа женска облека е погодна за кампување, одмор, спорт, работа, одмор, плажа, забава, клуб, ноќен живот, враќање на училиште, меден месец и други прилики. Овој врв можете да го користите како секојдневен врв.СОВРШЕН ПОДАРОК : овој џемпер е совршен за жени од сите возрасти. Можете сами или да му дадете на овој женски џемпер како подарок на вашата девојка/пријател/соученик/мајка/сестра/баба сезона : Четири Сезони Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : слободно време : Редовно Вклопување : Одговара на големината дебелина : Стандардно како да се мие : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1x Женски Top Size Bust Shoulder Sleeve Length S110cm/43.31"55cm/21.65"62cm/24.41"70cm/27.56"M118cm/46.46"57cm/22.44"63cm/24.80"72cm/28.35"L126cm/49.61"59cm/23.23"64cm/25.20"74cm/29.13"XL134cm/52.76"61cm/24.02"65cm/25.59"76cm/29.92"XXL142cm/55.91"63cm/24.80"66cm/25.98"78cm/30.71"XXXL152cm/59.84"68cm/26.77"67cm/26.38"80cm/31.50" ткаенината е удобна, мека и еластична. Класична едноставна Маица Со долги ракави, секојдневен пуловер со лабаво вклопување, тркалезен врат, лесен за совпаѓање, еден од задолжителните модни предмети во вашата гардероба. Дневно / Работа/Повик / Патување / Дома / Партија/Одмор/Шопинг/Датира/Отворено итн. ●Натпревар/Фармерки/Хеланки/Спортски Панталони/Палто/Здолништа/Капа/Торба/Ѓердан/Потпетици/Сандали/Патики итн. Не Избелувајте, Пеглајте Со Крпа За Притискање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката