• Новак
Ткинг Мода Женска Мода Божиќен Џемпер Тркалезен Врат Висок Врат Џемпер со Долги Ракави со Средна Должина божиќни носии за Жени-Црвена Л

Ткинг Мода Женска Мода Божиќен Џемпер Тркалезен Врат Висок Врат Џемпер со Долги Ракави со Средна Должина божиќни носии за Жени-Црвена

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода. Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата облека центар на стил и сјај. Ако барате мека, удобна, висококвалитетна облека по прифатлива цена, Модата За Земање Е местото за вас.Карактеристики : ● овој лежерен џемпер За дами е изработен од висококвалитетен материјал кој може да обезбеди одлична удобност и издржливост.Ткаенината е многу мека и топла, а дизајнот на жакард го прави џемперот да изгледа поспецијален, симпатичен и модерен. Може да биде дека оваа лабава кошула секојдневна кошула е секојдневна основна. Овој симпатичен врв со кратки ракави има симпатичен и привлечен дизајн. в е многу елегантен со разни ѓердани. Овој врв за џемпер со пуловер доаѓа во различни живописни бои за вас со различни стилови.# Овој женски блуза бохо врвот е изработен од лесен плетен материјал кој е пријателски за кожата, дише и мек за носење. Пролет, fall и зимски плетени врвови.●Женски џемпер со долги ракави има доволно врв за да ги скрие маснотиите и да одговара на секој тип на тело. Одлично за секојдневно секојдневно, работа, враќање на училиште, патување за одмор. Лесен за носење со фармерки, шорцеви или хеланки. Може Да биде божиќен подарок за пријателите, семејството или за себе, покрај празникот може да носат секојдневно носење е многу соодветно.Информации за производот : Сезона : Aut И Зима Пол : Жени Повод : Секојдневен Материјал : француски кашмир четкан стил : Секојдневна Должина : Редовна Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 женски Sweater Size USUKEUBust Sleeve Shoulderlengths61036104cm/40.94"50cm/19.69"54cm/21.26"74cm/29.13"M81238110cm/43.31"52cm/20.47"56cm/22.05"75cm/29.53"L101440114cm/44.88"53cm/20.87"57cm/22.44"76cm/29.92"XL121642118cm/46.46"54cm/21.26"58cm/22.83"77cm/30.31 КАРАКТЕРИСТИКИ : дизајнот е уникатен, стилски и елегантен, а деталите откриваат модни елементи, совршено ја покажуваат вашата фигура и го поставуваат вашиот уникатен темперамент. Перење : рачно миење ладно / не белење / хемиско чистење по потреба. МАТЕРИЈАЛИТЕ Што Ја Користат Модата користат висококвалитетни материјали. Пријателска за кожата и удобна, мека ткаенина, еластична, удобна за носење. НАЈДЕТЕ ЈА ВАШАТА ГОЛЕМИНА : ве Молиме прочитајте ги информациите за големината во сликата на производот и табелата со големини на продавачот пред да нарачате за да обезбедите точно вклопување. УСЛУГА : ако имате какви било прашања во врска со овој производ, слободно контактирајте и ние ќе се потрудиме да го решиме за вас.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката