• Новак
Лабава Без Ракави V-Вратот Печатени А-Линија Партија Фустани И Црвено

Лабава Без Ракави V-Вратот Печатени А-Линија Партија Фустани И Црвено

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Шудагенг Лабава Ракави V-Вратот Печатени А-Линија Партија Фустани S Црвено. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 97% Полиестер,3% Spandex Colors : Сива Големина : Должина На Ракавот : Фустани Без Ракави Должина : Стил На Мини Фустан : А-Ленено Деколте : Карактеристики На Вратот : Летни фустани; Фустани За Жени 2023; Женски Фустани Шема : Печатена,Цврста Дебелина : Стандарден Стил : Слободно Време, Боемски, секојдневен, лабав, сексисезона : Пролет, Летна Пригода : Секојдневно носење, вокација, Забава, Пакет Датуми Вклучени : 1 Компјутер Женски Фустани. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Ќе ви се допадне разновидноста на овие летни секојдневни фустани. Можете да ги облечете со клинови за тој попладневен ручек, да ги спарите со апостолки и капа за сонце за да создадете прекрасен летен фустан на плажа или да ги носите како фустан за покривање костим за капење и да доживеете ултра брзо сушење вискоза во акција. Забавувајте се на сонце со нашите слатки летни фустани. Тоа е удобно лесен и неверојатно мек за да го надополни убавото време. Без разлика дали сте прекрасно големи, мали n ситни, или некаде помеѓу, ќе најдете одлично прикривање на плажа со кратки ракави од нашата палета од пет големини. Прекрасната завеса и лабавото удобно вклопување ја надополнуваат речиси секоја форма на телото. Нашите жени батик прикривања беа произведени со употреба на метод на боја со потекло од уникатен, па кога талкате на сонце, вашиот фустан веднаш ќе се истакне како сосема поинаков. женски фустани; летни фустани за жени 2023; фустани за жени 2023; венчаници за гости за жени; фустани; пролетни фустани за жени 5006; бел фустан жени; матурски фустан; нг фустани;.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката