• Новак
Owordtank ретро стил фустан за жени дозвола под екипаж вратот памук празник летни долги фустани

Owordtank ретро стил фустан за жени дозвола под екипаж вратот памук празник летни долги фустани

Rating 
DEN 335.68

Достапност
Производот е достапен

A.Suggest 1-2 големина нагоре. Погледнете ја нашата табела со големина на слики или опис. Материјал со долги фустани : 60%памук, 40%постелнина.Коа : розова, бела, виолетова, жолта . фустан со ретро стил за жени дозвола под екипажот на вратот од памук од празници за летни долги фустани. Лесно за совпаѓање : Фустанот есен е одличен да се спари со високи потпетици за зачудувачки изглед. И костум за секојдневно, работа, одмор, свадба или друга пригода . 【Оксија】 Овој есенски фустан е совршен за секоја пригода, без разлика дали се облекувате за ноќна ноќ или го одржувате случајно за еден ден во канцеларијата. Доволно е разноврсно за секојдневно носење, одмори, забави, коктели, свадба, дипломирање, па дури и плажа. Можете да го носите на различни настани и прилики. затворање. Инструкции за нега : Машинско миење ладно, миење на рацете се достапни / не бели / виси или не се суши / одвоени од другите облека за да избегнете боење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката